Deze Ferme aux Moines uit plaatselijke steen in Humain werd tot begin vorige eeuw uitgebaat door de abdij van Rochefort.
De hoeve zelf is meer dan vier eeuwen oud. Ze is omringd door een glooiend en afwisselend landschap, dat perfect is om in te wandelen en te fietsen.
Marche-en-Famenne (Humain)

1 accommodatie
Hallo, ik ben Guido, maar velen kennen me ook als Guy.
Toen we deze 400 jaar oude boerderij ontdekten, ooit eigendom van de abdij van Rochefort, was het liefde op het eerste gezicht. We hebben het zonder aarzelen gekocht en zorgvuldig gerenoveerd om er een comfortabeler en verfijnder verblijf van te maken, met behoud van de ziel en de charme van vroeger.
Vandaag zijn we blij om het te delen met andere liefhebbers van mooie dingen en eenvoudige geneugten van het leven. Onze grootste wens is dat iedereen hier weggaat met een kostbare en onvergetelijke herinnering..
?
/nacht
+ extra kosten
Prijs vanaf
?
/nacht
Bij ons geen reserveringskosten