Adultes 18 ans et plus
Enfants 2 à 17 ans
Bébés -2 ans
Direct boeken
N’importe où… Arrivée… Voyageurs…

Vakantiehuis voor 8 mensen in Rochefort La Villa d’Han

Vakantiehuis
3 kamers
1 – 8 mensen
2 badkamers

Voordelen van de accommodatie

  • Privé parking
  • Omheinde tuin
  • Whirlpool badkuip
  • Wi-Fi
  • Kachel
  • Babybed

Beschrijving

Welkom in onze vakantiewoning in Han-Sur-Lesse, een regio die bekend staat om de beroemde grotten en het dierenpark. In een idyllische omgeving is onze vakantiewoning een vrijstaande villa met vier gevels, omringd door een omheinde tuin die beveiligd is met een grote elektrische poort. U kunt uw auto’s veilig binnen het terrein parkeren. Deze vakantiewoning biedt totale privacy en beschikt over drie comfortabele slaapkamers en twee badkamers, waarvan één met een prachtig bubbelbad voor 2 personen (handig voor groepen of families!). Geniet van de omheinde tuin, ideaal voor kinderen of gewoon om in alle rust te ontspannen. Dit is de perfecte plek voor een ontspannen en privévakantie, met ruimte en comfort in een warme en vriendelijke sfeer. Houdt u van bijzondere ervaringen? Probeer dan de boomervaring, een avontuurlijk klimparcours voor sensatiezoekers. Er zijn exclusieve en thematische bezoeken beschikbaar, zoals het burlen van de herten (in het seizoen), ontmoetingen met wolven, proeverijen (Vino Cavo, Bier Route) in de grot, en seizoensgebonden evenementen zoals Hanlloween. In de omgeving zijn er tal van activiteiten in de natuur, zoals wandelen (Geopark Famenne Ardenne), mountainbiken, paardrijden en kajakken op de Lesse. Dichtbij vindt u ook erfgoedlocaties, zoals Rochefort, met bezienswaardigheden zoals de Lorettegrot, het Archeopark van Malagne en het kasteel van Lavaux-Sainte-Anne. Kortom, als u van natuur, ondergrondse verkenningen, wilde dieren en originele ervaringen houdt, dan is Han-sur-Lesse de ideale bestemming. Baby’s welzijn: Wij hechten veel belang aan het welzijn van baby’s! Om het ouders gemakkelijker te maken, stellen wij een babybedje, een kinderstoel, een aankleedkussen en een babykit op aanvraag ter beschikking.

Voorzieningen van de accommodatie

Accessibilité

  • Niet-roken accommodatie
  • Geen geaccepteerde dieren
  • Vrijstaand

Huishoudelijke apparaten

  • Raclette
  • Stofzuiger
  • Elektrische waterkoker
  • Koffiezetapparaat
  • Diepvriezer
  • Oven
  • Broodrooster
  • Vaatwasser
  • Koffiezetapparaat
  • Microgolfoven
  • Mixer
  • Vitrokeramische kookplaat
  • Koelkast

Binnenfaciliteiten

  • Kleerkast
  • Kachel
  • Haardroger
  • Televisie
  • Wi-Fi

Uitrusting voor buiten

  • Barbecue
  • Koer
  • Tuin
  • Omheinde tuin
  • Tuinmeubelset
  • Terras

Welzijn

  • Whirlpool badkuip

Baby

  • Babybadje
  • Kinderstoel
  • Babybed

Parkeergelegenheid

  • Privé parking

Beschikbaarheid

Praktische informatie

  • Vertrektijd : 10u00
  • Informatie : De kosten: extra pellet €6/zak (1 zak per nacht inbegrepen in uw reservering) moeten worden betaald bovenop uw verblijf, evenals de schoonmaakkosten van €90. Deze worden afgetrokken van uw borgsom.
    Feesten zijn verboden.
    Huisdieren zijn niet toegestaan.

Slapen accommodatie

Kamer 1

1 tweepersoonsbed1 stapelbed
Kamer 2

1 kinderbedje
Kamer 3

1 tweepersoonsbed

Kamers accommodatie

1Wasruimte
3Kamer
1Salon
1Salonhoek
1Keuken
1Eetkamer
2Badkamers
2Toiletten

Lokalisatie

Rue du Gîte d’Etape, 3

Rochefort (5580) (Han-sur-Lesse)

Attracties in de buurt

Toon meer

Evenementen in de buurt

Toon meer

De eigenaar

Cindy EICHENLAUB

1 accommodatie

Welkom! Wij zijn Cindy en Pierre, en vormen een vrolijke familie van vier. Onze twee kleine avonturiers, Lukas (geboren in 2018) en Emma (geboren in 2025), herinneren ons aan het belang van samen doorgebrachte momenten. Het is onze passie voor gezinsuitstapjes en het zoeken naar plekken waar we ons echt op ons gemak voelen die ons heeft geïnspireerd. We hebben deze plek gecreëerd om een warme cocon te zijn, ideaal voor gezinnen zoals die van jullie. We zijn erg blij om jullie bij ons te verwelkomen en wensen jullie een verblijf vol goede herinneringen..

?

/nacht

+ extra kosten

_
>
_
Dates
_
>
_
Modifier
Voyageurs
Adultes0 Enfants Bébés Animaux
Modifier

Prix de la location

+ frais supplémentaires

Prijs vanaf

?

/nacht

Bij ons geen reserveringskosten

Cindy EICHENLAUB

Ik spreek Frans

Andere accommodaties die u mogelijk interesseren