Dit dertiende-eeuws kasteeltje werd volledig gerenoveerd en heeft een wondermooi uitzicht op het meer van Barbençon, een van de mooiste dorpen van Wallonië. Wandelingen, trektochten, vissen, fietsen, mountainbiken, watersporten… het kan allemaal.
De gîte “Les trois lions” is volledig gerenoveerd en kijkt uit over het meer van Barbençon en biedt een adembenemend uitzicht op de omringende natuur. Met drie slaapkamers voor respectievelijk 2, 3 en 4 personen en een slaapbank, kunt u naar eigen goeddunken een of meer families, een groep vrienden of collega’s tot 9 personen over de kamers verdelen. De gîte heeft twee badkamers, een ruime woonkamer, een volledig uitgeruste keuken en een terras met uitzicht op het meer.
Beaumont (Barbençon)

1 accommodatie
Hugues is astrofysicus, Gaetane is loopbaancoach. Na bijna 10 jaar in het buitenland doorgebracht te hebben, keerden Hugues en Gaetane terug naar België. In 2016 begonnen ze aan de renovatie van het Châtelet de Barbençon met een dubbel doel: het behoud van dit bijna vergeten juweel van het Belgische architecturale erfgoed en deze prachtige streek zo veel mogelijk laten ontdekken aan anderen. Hun drie kinderen, Eloise (11), Adrien (9) en Laure (5), waren hun bedreven adviseurs en de eersten om de gezelligheid van de gîte te testen..
?
/nacht
+ extra kosten
Prijs vanaf
?
/nacht
Bij ons geen reserveringskosten