Adultes 18 ans et plus
Enfants 2 à 17 ans
Bébés -2 ans
Direct boeken
N’importe où… Arrivée… Voyageurs…

Vakantiehuis voor 6 mensen in Bouillon Nid’ardennes : Le Grand Nid

Vakantiehuisje op het platteland
2 kamers
4 – 6 mensen
1 badkamer

Voordelen van de accommodatie

  • Privé parking

Beschrijving

De gîtes “Nid’Ardennes” liggen in de Belgische Ardennen, in het dorpje Poupehan, op een boogscheut van de Semois en het omliggende bos.

Bij het aanbreken van de dag stijgt de mist boven de rivier op en onthult haar geheimen. De Semoisvallei, een land van legendes, stond ooit bekend om zijn tabak, die wereldwijd werd geëxporteerd.

Poupehan, een dorp gelegen tussen Rochehaut en Bouillon, is slechts tien minuten rijden verwijderd. Het dient als vertrekpunt voor kajaktochten, die mogelijk zijn zodra het opnieuw mooi weer wordt, en biedt gemakkelijk toegang tot het Tombeau du Géant in Botassart. De belangrijkste toeristische attracties bevinden zich op minder dan 15 km van de gîtes “Nid’Ardennes”. Met een overvloed aan natuur, gastronomie en cultuur heeft het weelderige Pays de Bouillon voor ieder wat wils.

Voorzieningen van de accommodatie

Accessibilité

  • Niet-roken accommodatie
  • Halfvrijstaand

Huishoudelijke apparaten

  • Steengrill
  • Raclette
  • Stofzuiger
  • Elektrische waterkoker
  • Diepvriezer
  • Oven
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Koffiezetapparaat
  • Microgolfoven
  • Mixer
  • Vitrokeramische kookplaat
  • Koelkast
  • Droogkast

Binnenfaciliteiten

  • Hifi keten
  • Radio
  • Televisie
  • Wi-Fi

Uitrusting voor buiten

  • Barbecue
  • Tuin
  • Terras

Sport en vrije tijd

  • Gezelschapspelletjes

Baby

  • Kinderstoel
  • Babybed

Parkeergelegenheid

  • Privé parking

Beschikbaarheid

Praktische informatie

  • Aankomsttijd : Vanaf 16u
  • Vertrektijd : ten laatste 11u

Slapen accommodatie

Kamer 1

1 tweepersoonsbed
Kamer 2

1 stapelbed2 extra bedden

Kamers accommodatie

1Wasruimte
1Keukenhoek
1Eetkamer
1Salon
2Toiletten
1Badkamer

Lokalisatie

rue des Lavandières, 29

Bouillon (Poupehan)

Locatie

  • Op het platteland
  • Aan de rand van de velden
  • In een dorp

Attracties in de buurt

Toon meer

Evenementen in de buurt

Toon meer

De eigenaar

Stephan RIJMENAMS & Françoise DASSY

3 huisvesting

Wij zijn Françoise en Stephan. Ouders van twee kinderen, we wilden de ervaring die we hadden toen we kinderen waren, opnieuw beleven, toen we het geluk hadden om in het weekend met het gezin de natuur in te gaan. Doe-het-zelvers in hart en nieren, we vielen als een blok voor twee huizen in Poupehan. Een ervan stond al meer dan 60 jaar leeg.

Een jaar en een half van hard werken en veel liefde later, hier zijn de vakantiehuizen “Nid’Ardennes” volledig gerenoveerd. Ze zijn de ideale plek om familie en vrienden samen te brengen, terwijl de privacy van iedereen wordt gegarandeerd. Ons doel is om deze plek nieuw leven in te blazen met menselijke warmte, jullie gelach, jullie emoties erin te brengen, om samen nieuwe verhalen te creëren. Françoise en Stephan.

Andere accommodatie van de eigenaar

?

/nacht

+ extra kosten

_
>
_
Dates
_
>
_
Modifier
Voyageurs
Adultes0 Enfants Bébés Animaux
Modifier

Prix de la location

+ frais supplémentaires

Prijs vanaf

?

/nacht

Bij ons geen reserveringskosten

Stephan RIJMENAMS & Françoise DASSY

Ik spreek Frans, Nederlands et Engels

Andere accommodaties die u mogelijk interesseren