Een uitzonderlijke omgeving van het einde van de 18 de eeuw (1792) Respect van het landelijke erfgoed.
Braives, een artistieke entiteit, 8 dorpen … gastronomie
Een haspengouws paradijsje op enkele meters van de Mehaigne (een visrijke rivier)
en het fiets- en wandelpad « RAVEL » (Landen- Ciney). Deze gîte van 180 m2 begelijdt u van de ene kunstenaar naar de andere met talrijke ontmoetingsmogelijkheden in een constante evoluerende tentoonstelling.

Dit label staat voor voorzieningen en diensten die zijn afgestemd op de behoeften van fietsers. Gelabelde accommodaties liggen allemaal op maximaal 5 km van een fietsnetwerk (RAVeL, knooppuntennetwerken, enz.), beschikken over een beveiligde en overdekte fietsenstalling, bieden indien nodig een reparatieset en een EHBO-kit, en verstrekken nuttige informatie over fietsroutes en diensten voor fietsers.
Braives (Latinne)

1 accommodatie
Eerst werd ik verliefd op deze oude stenen (de voormalige brouwerij van Latinne), nu ben ik met pensioen. We blijven verliefd op ontmoetingen, tochten te voet, te paard, op de fiets We delen graag onze passies zoals wandelen, bier en andere horizonten..
?
/nacht
+ extra kosten
Prijs vanaf
?
/nacht
Bij ons geen reserveringskosten