Gîte in een volledig gerenoveerd stenen boerderijtje.
Rustig drop in de Lesse-vallei. Diverse activiteiten in de omgeving: RAVeL, golf, bewegwijzerde wandelingen, mountainbiketochten. Dichtbij het Domein van Chevetogne en van Han-sur-Lesse
Dit label staat voor voorzieningen en diensten die zijn afgestemd op de behoeften van fietsers. Gelabelde accommodaties liggen allemaal op maximaal 5 km van een fietsnetwerk (RAVeL, knooppuntennetwerken, enz.), beschikken over een beveiligde en overdekte fietsenstalling, bieden indien nodig een reparatieset en een EHBO-kit, en verstrekken nuttige informatie over fietsroutes en diensten voor fietsers.
Houyet (Custinne)
4.98 km
Domaine provincial de Chevetogne | Reconnectez-vous à la nature6.89 km
NEM - Nature Extraordinary Museum | Centre d'Interprétation de Chevetogne6.99 km
Brasserie du Condroz près de Ciney9.03 km
Dinant Aventure | Parc aventure et parcours accrobranche à Dinant9.24 km
Lesse Kayaks | Les descentes en kayak ou en canoë de Dinant Evasion10.68 km
Le Château de Lavaux-Sainte-Anne, ses musées et ses jardins à Rochefort10.88 km
La Pataphonie : le pays imaginaire où tout est musique11.18 km
Maison Leffe | Musée de la bière Leffe à Dinant11.2 km
Brasserie près de Rochefort | Brasserie de la Lesse11.23 km
1 accommodatie
Sinds 2007 verwelkomen wij gasten in onze gîte in Custinne. Wij delen graag nze passie voor deze prachtige regio. Wij adviseren graag mountainbike- en wandelliefhebbers voor uitstapjes in de natuur.
Wij zijn discreet en wij staan altijd te uwer beschikking om van uw verblijf een ontspannen verblijf te maken..
?
/nacht
+ extra kosten
Prijs vanaf
?
/nacht
Bij ons geen reserveringskosten