Met een adembenemend uitzicht over de vallei heet de Cottage de Flore u welkom in Mirwart, een dorp dat is geklasseerd als een van de mooiste van Wallonië.
Een plek van gezelligheid en ontspanning met familie of onder vrienden.
SAMENSTELLING
Begane grond :
Inkomhal
De grote ruimte bestaat uit:
• Zithoek met bank, 4 fauteuils en een poef. 8 zitplaatsen. Houtkachel. Grootbeeld TV met blue-ray speler, radio met Ipod aansluiting.
• Eetkamer met tafel voor 8 personen. Directe toegang tot het terras.
• Een bureau
• Zeer goed uitgeruste open keuken met oa een Amerikaanse bar en een groot kookeiland met 5-pits inductiekookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, 2 koelkasten, vriezer (3 vakken), ijsblokjesautomaat, vaatwasser, broodrooster, citruspers, blender, waterkoker en percolator.
Eerste verdieping :
Nachthal. Directe toegang tot de tuin.
1e en 2e slaapkamer met tweepersoonsbed (160 x 20 cm). Dubbele dekbedden. TV, kaptafel en kledingkast, eigen badkamer met douche, wastafel, verwarmd handdoekenrek, föhn, toilet.
3e en 4e slaapkamer met 2 eenpersoons boxspringbedden (90 x 200 cm). Eenpersoonsdekbedden, TV, kaptafel en kledingkast, eigen badkamer met douche, wastafel, verwarmd handdoekenrek, föhn, toilet.
Directe toegang vanuit elke slaapkamer naar een klein balkon met tafels en stoelen.
INDELING
Praktisch:
Babyuitrusting: kinderbedje en kinderstoel.
Beddengoed: elk bed heeft matrasbeschermers, kussens en dekbedden.
Verhuur van bed- en badlakens verplicht.
Bedden volledig opgemaakt bij aankomst.
Huishoudelijke apparaten: wasmachine, droger, stofzuiger, strijkplank en strijkijzer.
Dieren: 1 toegestaan (mits deelname in de schoonmaakkosten van € 25 per dier).
Verkrijgbaar: badhanddoeken, keukenhanddoeken, haardrogers, een gratis mand met houtblokken, 9 euro per extra mand.
Een andere gite voor 14 personen (BSTH-03 – Maison de Flore – Esprit de Famille) bevindt zich op het terrein. De toegangen, tuinen en terrassen zijn onafhankelijk.
Het zwembad en de omgeving zijn ruim genoeg om te delen.
Saint-Hubert (Mirwart)

3 huisvesting
Ik ben als kind en puber opgegroeid in de streek en na verschillende andere ervaringen en andere landen, kwam ik terug door toeval!
Gepassioneerd door grote open ruimtes en groen, rust, natuur en wandelingen.
Dit prachtige project kwam op het juiste moment, toen we een punt zetten achter een andere professionele ervaring, maar die ook onze passie voor gastvrijheid, welzijn, interieurinrichting, doe-het-zelf en tuinieren verenigt..
?
/nacht
+ extra kosten
Prijs vanaf
?
/nacht
Bij ons geen reserveringskosten