Gîte in een charmant huis, in het rustige en pittoreske dorpje Bagimont.
Gîte in een charmant huis, in het rustige en pittoreske dorpje Bagimont. Oase van rust. Nabij de Semois, Charleville waar u Arthur Rimbaud kunt ontdekken. Veel wandelingen en circuits – mountainbiken – vissen – jagen.
Geniet van de charme van de schouw en de open haard

Dit label verzekert het LGBTI+-publiek van een warm welkom, ongeacht hun seksuele geaardheid en/of genderidentiteit/-expressie.

Dit label is een eenvoudig en flexibel kwaliteitsbeheerinstrument dat de eigenaar betrekt bij een proces van continue verbetering van de aangeboden dienstverlening aan toeristen. De eigenaar verbindt zich ertoe alles in het werk te stellen om u tevreden te stellen, aandacht te hebben voor het bieden van een kwaliteitsvolle service, u een warm en uniek welkom te garanderen en systematisch rekening te houden met uw klachten.
Vresse-sur-Semois (Bagimont)

1 accommodatie
Nadine en Benoit verwelkomen je graag in hun gîte, een charmant huis in het kleine en rustige dorpje Bagimont. Het is een echte oase van rust.
Rêve de poètes is een oude dorpsboerderij van vóór 1850 en gerestaureerd in de afgelopen eeuw. Tegenwoordig is het een warm huis dat moderniteit en geschiedenis combineert, zoals blijkt uit het houten vakwerk, maar met alle nodige comfort voor een aangenaam verblijf.
Naast zijn geschiedenis en die van het dorp, het bos en de wandelingen, laat Rêve de Poètes u ook Arthur Rimbaud en Paul Verlaine ontdekken, maar ook andere lokale dichters, dankzij de nabijheid van Charleville-Mézières. U kunt de route volgen die aan hen gewijd is en onze prachtige streek ontdekken..
?
/nacht
+ extra kosten
Prijs vanaf
?
/nacht
Bij ons geen reserveringskosten