Adultes 18 ans et plus
Enfants 2 à 17 ans
Bébés -2 ans
Direct boeken
N’importe où… Arrivée… Voyageurs…

Vakantiehuis voor 14 mensen in Rochefort Au Bord de l’lle

Vakantiewoning
6 kamers
12 – 14 mensen
3 badkamers

Voordelen van de accommodatie

  • Babybed

Beschrijving

Dit ruime vakantiehuis, gelegen in het hart van het dorp Lessive vlakbij de Lesse, bestaat uit 6 slaapkamers en 3 badkamers. Het kan tot 14 personen + 1 babybedje huisvesten. Buiten vindt u een grote tuin en een mooi terras.

Dit vakantiehuis, gelegen in het hart van het kleine dorp Lessive, ligt tussen twee weinig gebruikte straten vlakbij de Lesse en het bos van de Héronnerie, waar u van de natuur kunt genieten tijdens uw wandelingen. Het vakantiehuis heeft een totale oppervlakte van 315m² verdeeld over 3 verdiepingen. Op de begane grond vindt u de keuken, de eetkamer en de woonkamer waar een houtvuur uw plezier zal zijn. De eerste verdieping heeft 4 slaapkamers voor 2 personen, waarvan één met een eigen badkamer en een tweede badkamer. De tweede verdieping heeft een slaapkamer voor 4 personen (stapelbedden), een slaapkamer voor 2 personen, een badkamer en een apart toilet. Buiten kunt u genieten van een tuin (niet omheind) van 1000m² en een terras van 35m² op het zuidwesten. Er is een privéparkeerplaats tot uw beschikking.

Voorzieningen van de accommodatie

Accessibilité

  • Niet-roken accommodatie
  • 1 geaccepteerd dier
  • Halfvrijstaand

Huishoudelijke apparaten

  • Stofzuiger
  • Elektrische waterkoker
  • Koffiezetapparaat
  • Diepvriezer
  • Strijkijzer en strijkplank
  • Oven
  • Broodrooster
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Koffiezetapparaat
  • Microgolfoven
  • Mixer
  • Koelkast
  • Droogkast

Binnenfaciliteiten

  • Open haard

Uitrusting voor buiten

  • Barbecue
  • Tuin
  • Tuinmeubelset
  • Terras

Baby

  • Babybadje
  • Kinderstoel
  • Babybed
  • Verschoontafel

Parkeergelegenheid

  • Fietsenstalling

Beschikbaarheid

Praktische informatie

  • Bijzondere voorwaarden : In deze moeilijke periode bieden wij onze accommodatie aan voor kleinere groepen. Onze prijzen zijn uiteraard aangepast. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Tot gauw!
  • Aankomsttijd : Aankomstuur vrijdag (w-e-week): 16.00-18.00 uurrnAankomstuur maandag (midweek): 16.00-18.00 uur
  • Vertrektijd : Vertrekuur zondag (w-e/week): 20.00 uurrnVertrekuur maandag (verlengd w-e): 10.00 uurrnVertrekuur vrijdag (midweek): 10.00 uur

Slapen accommodatie

Kamer 1

2 eenpersoonsbedden
Kamer 2

2 eenpersoonsbedden
Kamer 3

1 tweepersoonsbed
Kamer 4

1 tweepersoonsbed
Kamer 5

2 eenpersoonsbedden
Kamer 6

2 stapelbedden

Kamers accommodatie

2Badkamers
1Privé badkamer
1Wasruimte
1Eetkamer
1Keuken
1Spelletjeskamer
1Leeszalen
1Salon
4Toiletten

Lokalisatie

rue de l’ile, 20

Rochefort (Lessive)

Locatie

  • In een dorp

Attracties in de buurt

Toon meer

Evenementen in de buurt

Toon meer

De eigenaar

Anouk VAN ROMPAEY

1 accommodatie

Ik verwelkom u met veel plezier in onze prachtige regio. Tot gauw..

?

/nacht

+ extra kosten

_
>
_
Dates
_
>
_
Modifier
Voyageurs
Adultes0 Enfants Bébés Animaux
Modifier

Prix de la location

+ frais supplémentaires

Prijs vanaf

?

/nacht

Bij ons geen reserveringskosten

Anouk VAN ROMPAEY

Ik spreek Frans, Nederlands et Engels

Andere accommodaties die u mogelijk interesseren