De slaapkamer, met een tweepersoonsboxspring (180 cm), garandeert rustige nachten. De moderne badkamer met inloopdouche, wasmachine en droger biedt aangenaam comfort, zelfs voor langere verblijven. Buiten kunt u genieten van een groene omgeving met een vrij uitzicht. Een veranda maakt het mogelijk om het buitenleven in elk seizoen te waarderen, ideaal van ‘s ochtends tot ‘s avonds. Een tuintafel en een barbecue completeren deze ontspanningsruimtes.
Gelegen in Fontenelle (Walcourt), op 5 minuten van de meren van l’Eau d’Heure en in de buurt van GR12 en GR125, is de gîte perfect voor natuurliefhebbers, wandelaars en ontdekkingsreizigers. Gîte du Coupiat bestaat uit twee accommodaties (“Vue sur Castillon” en “Vue sur Fontenelle”), verbonden om tot 9 personen te kunnen ontvangen, ideaal voor groepen.
Gemakkelijk parkeren, oplaadpunt voor elektrische auto’s, beveiligde fietsenstalling… alles is ontworpen voor uw comfort. Martine en Paul (FR/NL) verwelkomen u hartelijk. Kosten en eindschoonmaak inbegrepen. Vergeet alleen niet om uw eigen beddengoed mee te nemen.
Deze vermelding geeft aan dat de gastheren u een bijzonder persoonlijk, warm en onvergetelijk onthaal bieden. Vanaf het eerste contact voelt u hun oprechte aandacht. Ter plaatse krijgt het menselijke onthaal zijn volle betekenis, met kleine attenties. Deze gastheren stellen de mens centraal, zodat u een authentiek, verzorgd en onvergetelijk verblijf beleeft.
Deze vermelding identificeert gastheren die hun regio promoten: ze delen de beste adressen, hun favoriete lokale producenten en hun favoriete routes. U beleeft de regio op een andere manier, door ontmoetingen, authentieke smaken en onbekende plekjes. Deze betrokken gastheren bieden u veel meer dan alleen accommodatie: een echte, menselijke en duurzame onderdompeling in het hart van hun streek.

Dit label verzekert het LGBTI+-publiek van een warm welkom, ongeacht hun seksuele geaardheid en/of genderidentiteit/-expressie.
Walcourt (5650) (Fontenelle)

3 huisvesting
Martine en Paul heten u van harte welkom voor een onvergetelijk verblijf. Hier is het uitzicht vrij, midden in het platteland, het is een rustig dorp en natuurlijk is dit het vertrekpunt voor uw fietstochten, wandelingen met of zonder uw huisdieren, en het is het centrum van al uw uitstapjes, hier gaat het alle kanten op. Op 5 minuten van de meren van de Eau d’Heures en op de route van de 1000 kilometer. Het is niet nodig om alle activiteiten in de regio op te sommen. Eén ding is zeker, hier zijn uw uitzonderlijke vakanties. De gîte du Coupiat is zeer comfortabel: alle kamers zijn voorzien van airconditioning, 2 oplaadpunten voor auto’s, leden van Bienvenue Vélo. U weet wel, vakanties betekenen niet per se ver weg van huis gaan, het is gewoon de routine doorbreken en u laten betoveren door de natuur en de rust. Dus tot ziens voor uw verblijven en vakanties in de gîte du Coupiat. En wat zeggen we dan: “In de Gite du Coupiat is alles Bia en gaan we ervoor!.
?
/nacht
+ extra kosten
Prijs vanaf
?
/nacht
Bij ons geen reserveringskosten